wtorek, 16 kwietnia, 2024

Jasielscy karatecy zdobyli 18 medali, w tym 4 złote oraz pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej

0
Udostępnij:

W Jedliczu odbyły się „Mistrzostwa Makroregionu Południowego Karate Kyokushin”. Ponad 220 zawodników z 31 klubów reprezentujących województwa małopolskie, świętokrzyskie oraz podkarpackie rywalizowało w kategoriach seniorów, juniorów i młodzików.

Zawodnicy Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli 18 medali, w tym 4 złote i zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Organizatorem Mistrzostw był Krośnieński Klub Kyokushin Karate, współorganizatorami Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu.

Udział zawodników Jasielskiego Klubu Karate dotowany był przez Miasto Jasło.