sobota, 15 czerwca, 2024

Kaskaderskie popisy – na full mocy!

0
Kaskaderskie popisy – na full mocy!
Udostępnij:

17 lipca br. (piątek) na Stadionie KS Nafta przy ulicy Sportowej w Jaśle w godzinach 19.-20.30 będzie można zobaczyć niecodzienne widowisko – zapierający dech pokaz kaskaderski „bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!”
Odwiedzając nasze pokazy, widz może śledzić etapy rozwoju chyba najciekawszej współcześnie formacji, czynnie związanej z ideą City Stunts – wyjątkowo ekstremalną formą rozrywki, jaką gwarantują tylko ulice i mroczne zakamarki miasta – zapowiadają organizatorzy pokazu. – Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków. Dlatego zagramy bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!

Organizatorzy, decydując się na realizację przedsięwzięcia do współpracy zaprosili najlepszych specjalistów z danej dziedziny. – Być może nazwiska wielu z nich są dla Was znane. Nic dziwnego, ich dorobek artystyczny względnie sportowy jest imponujący. Swoją obecnością gwarantują najwyższą jakość projektu Streets Owners. Zamysł programu jest żywy, otwarty, wciąż ewoluuje i dojrzewa. Kierując się potrzebą zbudowania czegoś nowego, odmiennego ciągle szukamy inspiracji i podniet. Tworzymy od podstaw, to nasza siła. Skorzystamy ze sprzętu, na którym nie odważył się wystartować przed nami nikt dotąd.

{youtube}BP_i99mnnQs|400|300|0{/youtube}

Klasyczne sekwencje prezentowane będą w odważnej, diametralnie odmiennej aranżacji. Pomimo, że cały projekt utrzymany jest w konwencji widowiska artystycznego główny nacisk położony będzie na zachowanie autentyczności odtwarzanych sytuacji, a zwłaszcza związanych z nimi emocji.

Wszystkie bilety w cenie wstępu ulgowego – tylko 20zł. Kasa czynna w dniu pokazu, na stadionie od godziny 18.

artykuł sponsorowany