wtorek, 16 sierpnia, 2022

Nagrody dla sportowców

0
Nagrody dla sportowców
Udostępnij:

W bieżącym roku za osiągnięcia sportowe 2013 roku BMJ przyznał łącznie 35 nagród, w tym 23 dla sportowców, 8 dla trenerów oraz 4 dla działaczy sportowych.

Nagrody przyznane zostały w dyscyplinach:

1)  sporty walki: judo i karate,

2) piłka nożna,

3)  piłka siatkowa,

4) sporty rowerowe: kolarstwo górskie, kolarstwo ręczne,

5) pływanie,

6) triathlon,

7) narciarstwo  biegowe,

8) narciarstwo zjazdowe niepełnosprawnych,

9) tenis stołowy,

10) rugby na wózkach.

Nagrody dla trenerów za szczególne osiągnięcia w pracy trenerskiej

1. Trener i prezes Klubu Sportowego SPEED Jasło – Damian Ciborowski

2. Trener judo Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło   – Michał Czarnecki

3.  Trener judo i wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” – Przemysław Czarnecki

4. Trener piłki siatkowej Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło  – Mateusz Gliwa

5. Trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Tomasz Janusz

6. Trener piłki nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle – Paweł Kasprzyk

7. Trener karate i prezes Jasielskiego Klub Kyokushin Karate – Tadeusz Krygowski

8. Trener Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło –  Łukasz Rydarowicz

Nagrody dla działaczy sportowych

1. Wiceprezes Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło  – Tadeusz Baniak

2. Prezes Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło  – Krzysztof Buba

3. Wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „SPIN” Jasło  – Mirosław Kozik

4. Działacz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle –  Łukasz Szydło

Nagrody dla zawodników za wysokie wyniki sportowe

1. Czołowy piłkarz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” w Jaśle     Arkadiusz Baran

2. Najlepsza narciarka Klubu Sportowego SPEED Jasło      Roksana Ciborowska

3. Czołowy siatkarz Miejskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Bronisław Dedo

4. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło –  Monika Frydrych

5. Czołowa judoczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Marlena Gajecka

6. Najlepsza piłkarka Osiedlowego Klubu Sportowego „SOBNIÓW” Jasło – Klaudia Gniadek

7. Zawodnik Podkarpackiego Stowarzyszenia KREATYWNI – Łukasz Gogosz

8. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło – Justyna Kosiba

9. Czołowa siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło     – Beata Kurczaba

10. Najlepszy pływak Klubu Sportowego SPEED Jasło – Jakub Madej

11. Najlepszy zawodnik Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło – Aleksander Nabożny

12. Czołowa judoczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” – Natalia  Nocula

13. Czołowa zawodniczka Klubu Sportowego SPEED Jasło – Diana Pięta

14. Czołowa zawodniczka Klubu Sportowego SPEED Jasło – Emilia Śmietana

15. Czołowy zawodnik i prezes Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów – Łukasz Szumiec

Osiągnięcia w kategorii mistrzowskiej

1. Wicemistrz Polski w karate w kategorii Juniorów, zawodnik Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate Andrzej Bochnia              

2. Mistrz Polski w kategorii juniorów w biegach narciarskich w stylu dowolnym brązowy medalista w stylu klasycznym, zawodnik Klubu Sportowego SPEED Jasło Alan Ciborowski          

3. Brązowa medalistka Międzynarodowych Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Judo,    zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło Adriana Gajecka            

4. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski w Judo w kategorii Młodziczki, Srebrna medalistka Pucharu Europy w judo w Gyor zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło”    Paulina Górniak

5. Wicemistrzyni Polski w judo w kategorii Młodziczki, zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” Katarzyna Kolbusz   

6. Mistrz Świata WKU w kategorii kumite, brązowy medalista Mistrzostw Świata karate w kategorii kata, mistrz Polski Juniorów, zawodnik Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate Dawid Nguyen Quang 

7. Mistrzyni Polski w Judo w kategorii Młodziczek, Złota medalistka pucharu Europy w Gyor, zawodniczka UKS „Akademia Sportów Walki Judo-Jasło” Joanna Nocula 

8. Dwukrotny paraolimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski 2013r. w Narciarstwie Zjazdowym Osób z Niepełnosprawnością, wielokrotny mistrz Polski 2013r. w Kolarstwie Szosowym Osób z Niepełnosprawnością, zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów Rafał Szumiec      

UMJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj