wtorek, 18 czerwca, 2024

Popisowe numery trickersów

0
Popisowe numery trickersów
Udostępnij:

Siedem grup i około 40 trickerów z całej Polski wzięło udział w „Jasło Trickz Session V”.

Trickz to połączenie elementów sztuk walki, akrobatyki oraz breakdance. W sobotę na małej hali MOSiR w Jaśle, swoimi umiejętnościami popisywali się trickersi z Nowego Sącza, Śląska, Warszawy, Szczecina, Katowic, Rzeszowa i Jasła.

Impreza rozpoczęła się od prezentacji uczestników. Każda grupa przedstawiła się i zaprezentowała kilka własnych trików. Następnie odbyły się zawody King of the hill – 1 vs. 1. Wygrał przedstawiciel grupy z nowego Sącza, Sebastian Mandziar Michulec, zwycięzca z ubiegłorocznej edycji zlotu. Następnie odbyły się zawody typu 2 vs 2 które również wygrała para z grupy Screamo Trickz: Sebastian Mandziar Michulec & Tomasz Loki Trzupek

– Jasło jest postrzegane jako kolebka tego sportu w naszym kraju, gdyż właśnie w naszym mieście w 2002 roku, powstała jedna z pierwszych grup w Polsce, która nosiła nazwę „Yokozuki” – podkreśla Konrad Klar, organizator imprezy. – Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na zlot a także naszym sponsorom: MaxMaks, BestBar, Grubcio, Mosir Jaslo.

Jednym z patronów medialnych był portal Twoje Jasło.

ew

{gallery}galerie/trickersi{/gallery}