piątek, 19 kwietnia, 2024

Porażka Czarnych w meczu springowym z LKS Monis Bielowy/Strzegocice.

0
Udostępnij:

Porażką zakończył się pierwszy mecz sparingowy JKS Czarnych Jasło. Podopieczni Roberta Podkulskiego przegrali 0-1 z LKS Monis Bielowy/Strzegocice.
Oto co po meczu powiedział trener Robert Podkulski: Był to nasz pierwszy mecz sparingowy. Od pierwszych minut widać było, że pierwszy raz od dłuższego czasu jesteśmy na pełnowymiarowym boisku. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, stworzyliśmy sobie dwie stuprocentowe sytuacje, których niestety nie wykorzystaliśmy. Bramkę straciliśmy bezpośrednio z rzutu wolnego, który był wykonywany z ponad 30 metrów. Druga połowa to zdecydowana przewaga naszego zespołu, lecz nadal nie mogliśmy strzelić gola po kilku dogodnych sytuacjach. Przeciwnik w 2 połowie nie wykorzystał jednej bardzo dobrej sytuacji. Testowanych było kilku zawodników z okolicznych klubów jak również nasi juniorzy.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło:
Kmiecik, Setlak, Nabożny, Madejczyk, Dziedzic, Munia, Chrząszcz, Grzesiak, Tusiński, Warchoł, Kulig
Zmiany: Pham Van, Borowiec, Urban, testowany zawodnik 1, testowany zawodnik 2, testowany zawodnik 3.