piątek, 19 kwietnia, 2024

Siatkarze MKS „MOSiR” Jasło nadal na fali

0
Udostępnij:

Sobota i niedziela upłynęła pod znakiem kolejnych zwycięstw kadetów, juniorów i seniorów w podkarpackich ligach siatkówki męskiej. W sobotę drużyna MKS „MOSiR” Jasło, jako gospodarz spotkania derbowego podejmowała zespół Karpat „MOSiR” Krosno. Mecz stał na dobrym poziomie w wykonaniu zawodników jasielskich, którzy cały czas mieli kontrolę nad wydarzeniami na boisku, i bez większych problemów zwyciężyli gładko 3:0 w setach do 19,20,20.

Zespół pod wodzą trenera wystąpił w składzie:J.Byczek, M.Samborski, M.Kozioł, M.Więcek, J. Kozłowski, B.Wojnarowicz, M.Nycz, J.Dyląg, S. Gajewski, H.Błażejowski.

Aktualnie kadeci zajmują trzecia lokatę w podkarpackiej lidze.

W niedzielę również mecz derbowy rozegrali jaślanie ze swoimi, rówieśnikami, zawodnikami Karpat w Krośnie w kategorii juniorów. Pierwszy mecz jaślanie rozgrywali u siebie i pechowo przegrali 1:3 Do Krosna wyjechali z wielkim postanowieniem srogiego rewanżu. Mecz zakończył się sukcesem drużyny jasielskiej 3:1 w setach 25:22, 25:20, 25:27, 25:23.

Drużyna jasielska pod kierownictwem Bartosza Kilara wystąpiła w składzie: A.Adam, K. Tomasik, N. Zając, B. Wojnarowicz, H. Błażejowski, P. Fraczek, T. Nowak, D. Mastaj, B. Praszek, M. Kiełtyka, J. Kozłowski, M. Samborski. B. Ochoński.

Po tym zwycięstwie juniorzy awansowali na drugie miejsce w tabeli.

Po południu kolejna odsłoną siatkarskiego weekendu był mecz w IV lidze, grupie I seniorów pomiędzy MKS „MOSiR” Jasło a UKS Kępa MOSiR Dębica. Jaślanie wystąpili w bardzo okrojonym składzie, ponieważ młodzi zawodnicy w tym samym czasie rozgrywali mecz w Krośnie. Drużynę jasielską z powodzeniem poprowadził do łatwego zwycięstwa kapitan zespołu Kacper Waśko. Jaślanie zdeklasowali przeciwnika wygrywając gładko 3:) w setach do 19, 15, 14.

Team jasielski wystąpił w składzie: K. Fryszkowski, K. Zięba, K. Waśko, D. Wiernusz, P. Zieliński, K. Piróg.