wtorek, 18 czerwca, 2024

XIV Zlot Motocyklowy im. Hubala w Jaśle

0
XIV Zlot Motocyklowy im. Hubala w Jaśle
Udostępnij:

W dniach 15-17 lipca na terenie Ośrodka rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa”, klub Motocyklowy „Brothers of the South FG” zorganizował XIV Zlot Motocyklowy w Jaśle.

Pomimo niesprzyjającej pogody nie można odmówić członkom „Brothers of the South FG” ciepłego przyjęcia i rodzinnej atmosfery.

– Nasz klub istnieje od 1997 r. Co roku spotykamy się, żeby wymienić ze sobą informacje, podzielić się tym co się u nas dzieje w różnych klubach motocyklowych. Niektórzy przyjeżdżają co roku nowymi motocyklami, dlatego jest to świetną okazją, by wymienić między sobą swoje zdanie i poglądy. Co roku jest coraz więcej motocyklistów, jednak większość jest nie zrzeszonych – nie należy do żadnego klubu, tylko prywatnie przyjeżdża, żeby zobaczyć co się dzieje. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyjechali na naszą imprezę – mówił Szymon Zalewski, członek klubu Brothers of the South.

Pierwszego dnia wystąpił zespół Krusher. Była to gratka dla fanów ciężkiego brzmienia. Zespół zaprezentował szeroki repertuar muzyczny. Choć występ grupy był bardzo dobry publiczność nie dopisała. Można winić za to niekorzystną pogodę oraz niesprzyjający termin. W drugim dniu były basista zespołu Breakout zaprosił nas na koncert Piotr Nowak Band. Grupa zgromadziła pod sceną dojrzalszą publiczność, która doskonale znała ich twórczość. Podczas obu koncertów można było usłyszeć znakomite umiejętności muzyków – od solówek gitarowych po dojrzały warsztat wokalny.

Zlot oceniam pozytywnie, bawiłem się świetnie. Jest to zasługa głównie przyjaznej postawy członków klubu i zwiedzających. Miejsce też jest fantastyczne. Na minus można niestety uznać słaby odzew osób „z zewnątrz” . W dużym stopniu była to wina kiepskiej reklamy. Mam nadzieję, że za rok organizatorzy bardziej o to zadbają – mówił Adrian Pankiewicz, uczestnik wydarzenia.

Zlot Motocyklowy można zaliczyć do udanych, jednak frekwencja powinna dać organizatorom do myślenia. Jeżeli w przyszłym roku reklama nie będzie szersza to niestety wydarzenie zamieni się w kameralną imprezę tylko dla członków grupy motocyklistów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z imprezy      tutaj

Anna Szafarz