wtorek, 27 lutego, 2024

Zapowiedź spotkania XI kolejki IV ligi: LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło

0
Zapowiedź spotkania XI kolejki IV ligi: LKS Pisarowce – Czarni 1910 Jasło
Udostępnij:

Po zmaganiach pucharowych przyszedł czas na rozgrywki ligowe. W sobotę Czarni wybiorą się do Nowotańca na mecz XI kolejki IV ligi podkarpackiej z LKS Pisarowce.

Nasi rywale to tegoroczny beniaminek rozgrywek, który w poprzednim sezonie zwyciężył w Krośnieńskiej Klasie Okręgowej z przewagą czterech „oczek” nad drugą Iwonką Iwonicz. Podopieczni grającego trenera Mariusza Sumary zajmują 9 pozycję w tabeli, z 13 zgromadzonymi punktami na koncie. Zespół z powiatu sanockiego rozpoczął sezon od dwóch porażek. Później przyszedł czas na cztery zwycięstwa z rzędu, ale w ostatnich dwóch kolejkach ponownie schodzili z boiska pokonani. Na „własnych śmieciach” rozegrali dotychczas zaledwie trzy spotkania, w których odprawili Crasnovię Krasne i Jedność Niechobrz, a przegrali z Sokołem Nisko.

Czarni Jasło po dwóch ostatnich wygranych z Rzemieślnikiem Pilzno w lidze i Huraganem Zarzecze w Pucharze Polski, celują w kolejny komplet punktów. Chociaż na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrali, to na stadionie w Nowotańcu postarają się przełamać tą złą passę.

JKS Czarni Jasło