niedziela, 4 grudnia, 2022

Znany program telewizyjny przyjeżdża do Tarnowa!

0
Znany program telewizyjny przyjeżdża do Tarnowa!
Udostępnij:

Wygraj 50 000 złotych i profesjonalny kontrakt piłkarski. Weź udział w nowym Talent Show Laboratorium Pro-Piłkarski Diament.
Jesteś z Jasła lub okolic? Marzysz o karierze Roberta Lewandowskiego? Grasz w lokalnym klubie i chciałbyś trafić do pierwszej ligi lub ekstraklasy? A może jesteś piłkarzem – amatorem, ale czujesz, że stać cię na więcej? Teraz masz szansę spełnić swoje marzenia. Dzięki projektowi Laboratorium Pro – Piłkarski Diament możesz wygrać 50 000 złotych i podpisać profesjonalny kontrakt piłkarski. To także świetna okazja, by pokazać się trenerom w Polsce.

Aby wziąć udział w programie i wystartować w eliminacjach w Hali Sportowej „Jaskółka” w Tarnowie (ul. Traugutta 3 a), które odbędą się 14 stycznia, wystarczy dokonać rejestracji na stronie sponsora nowatorskiego projektu, Bruk-Bet: http://www.bruk-bet.pl/diament/

Pomysłodawcami są twórcy programu telewizyjnego nadawanego w CANAL+ Sport, Laboratorium Pro – Paweł Ziętara i Piotr Laboga. Piłkarski Diament to Talent Show, w którym wziąć mogą udział wszyscy amatorzy w wieku 18-24 uwielbiający zdobywać bramki, albo półprofesjonaliści mogący się pochwalić karierą w niższych ligach.

W jury zasiądą: jeden z najwybitniejszych reprezentantów Polski w historii Andrzej Juskowiak, trener słynący z wyszukiwania piłkarskich diamentów Andrzej Zamilski, ceniony psycholog sportowy Paweł Habrat oraz ikona redakcji sportowej CANAL+ Tomasz Smokowski.

 http://www.youtube.com/watch?v=vgSc_oTg-_U&feature=youtu.be

Celem programu jest znalezienie napastnika za pomocą systemu kilkustopniowych eliminacji opartych o aparaturę naukową oraz wiedzę i doświadczenie jury eksperckiego. Pierwsza faza eliminacji odbędzie się w 6 miastach – w halach sportowych. Do wyboru są: Białystok, Tarnów, Lublin, Ostrów Wielkopolski, Grudziądz oraz Koszalin. Wskazano potencjalnie mniejsze ośrodki, by dać szansę osobom, które na co dzień mają utrudniony dostęp do wielkiej kariery.

Z każdego miasta do następnej rundy przejdzie po 10 osób. W kolejnych dwóch etapach eliminowani będą kolejni kandydaci na podstawie specjalnie przygotowanych testów psychologicznych oraz zaawansowanych testów sprawdzających zdrowie, wydolność i granice możliwości fizycznych – w jednej z najnowocześniejszych placówek naukowych na świecie, warszawskim Instytucie Sportu. Każdy uczestnik, niezależnie od losów w programie, otrzyma precyzyjny wynik opisujący jego najważniejsze cechy. Do następnej fazy trafi 20 szczęśliwców, którzy pojadą na obóz przygotowawczy do Gniewina. Tam wyłoniona zostanie finałowa dziesiątka.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie czek w wysokości 50 tysięcy złotych oraz profesjonalny kontrakt piłkarski. Program w formie 8 odcinków zostanie wyemitowany od kwietnia w programie CANAL+ Sport. Patronami medialnymi projektu są: Onet.pl, Przegląd Sportowy, Weszło!, Playarena, FourFourTwo.

http://www.youtube.com/watch?v=6oA7TYqqzQ4

Laboratorium Pro – Piłkarski Diament w skrócie:

Wygraj zawodowy kontrakt piłkarski i 50 000 złotych!

Wystąp w telewizji i spotkaj Andrzeja Juskowiaka!

Przejdź profesjonalne testy i otrzymaj gotowe wyniki!

 

Zarejestruj się i czekaj na kontakt już na początku stycznia – twórcy programu skontaktują się z każdym zarejestrowanym.

 

Wejdź na stronę sponsora, Bruk-Bet i wypełnij formularz:
http://www.bruk-bet.pl/diament/

SKŁAD JURY

Tomasz Smokowski

Standard jakości merytorycznej CANAL+ to wyznacznik profesjonalizmu w piłkarskich mediach. Od lat, najpierw w roli dziennikarza, a następnie szefa redakcji sportowej dba o to Tomasz Smokowski. Jego profesjonalizm doceniają nie tylko widzowie, ale też ci przez niego oceniani – czyli piłkarze. Dowód – 4 piłkarskie Oscary CANAL+.

Andrzej Juskowiak

Dziś młodzi adepci piłkarstwa patrzą z podziwem na Roberta Lewandowskiego. 20 lat temu, gdy obecni kandydaci do Piłkarskiego Diamentu jeszcze się nie urodzili, lub w najlepszym razie raczkowali, idolem był Andrzej Juskowiak. Jusko też zaczynał wielką karierę w Lechu Poznań, zdobywając z nim dwa mistrzowskie tytuły i równo 20 lat przed Lewym koronę króla strzelców ekstraklasy. W 1992 roku poprowadził biało – czerwonych do ostatniego wielkiego triumfu – srebrnego medalu Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, dokładając do tego koronę króla strzelców. Późnej przyszedł czas na grę z Luisem Figo w ataku Sportingu Lizbona. W kolejnych latach zachwycał swoim snajperskim instynktem w Grecji, ale przede wszystkim niemieckiej Bundeslidze. Równolegle liderował atakom reprezentacji Polski. Dziś pracuje z reprezentacją młodzieżową do lat 21.

Andrzej Zamilski

Zanim nasze Orły trafiały w ostatnich latach do pierwszej reprezentacji, najczęściej w roli młodych Orzełków przechodziły przez ręce Andrzeja Zamilskiego, który przez ponad 20 lat prowadził kadry młodzieżowe różnych roczników. Jego kunszt doceniali też pierwsi selekcjonerzy wprowadzający Polskę na wielkie imprezy – Jerzy Engel i Leo Beenhakker, włączając do swoich sztabów. Od kilku lat swoją wiedzą i poczuciem humoru wzbogaca studia meczowe w CANAL+

Paweł Habrat

Nawet najlepsza kobieta nie zdejmie z głów sportowców presji i trosk, tak jak to czyni as psychologii sportu – Paweł Habrat. Choć pracował zarówno z reprezentacją Polski podczas EURO 2012 oraz z biało-czerwoną drużyną tenisową, to swoją jakość najdobitniej pokazał wszystkim kreując świetną atmosferę w szatni u sfrustrowanych fatalną sytuacją finansowo- organizacyjną piłkarzy Polonii Warszawa. Aktualnie dobre fluidy rozpuszcza w Jagiellonii Białystok i już wkrótce – wśród kandydatów do miana Piłkarskiego Diamentu.

AUTORZY PROJEKTU O…

wyborze miast:

Piłka nożna nie tylko wielkimi ośrodkami stoi. Gros najlepszych piłkarzy w Polsce nie urodziło się w Poznaniu czy Warszawie. To mniejsze i te malutkie ośrodki dostarczają nam największego narybku. Szukając więc po wsiach i miasteczkach, wybraliśmy na miejsca eliminacji mniejsze ośrodki. Długo się zastanawialiśmy gdzie zacząć. Analizowaliśmy za i przeciw, by w końcu postawić naszym zdaniem na optymalną szóstkę. Znakomite położenie geograficzne spajające w sobie sieć dróg całego regionu, a także tych z trochę dalszych części Polski pozwala na łatwe dotarcie kandydatów na eliminacje. Wybrane miasta stawiają na sport, czego wyrazem są choćby hale, w których przyjdzie nam przeprowadzić pierwsze eliminacje, rozpoczynając poszukiwania piłkarskiego diamentu.

Laboratorium Pro:

Nasz program od początku wymykał się klasycznym standardom mówienia o piłce i jej pokazywania. Tym razem poszliśmy jednak dalej, łamiąc także kanony biologii. Zamiast żerować jesienią i spać zimą, schowaliśmy się do laboratoryjnej nory w okresie spadających liści, a wyspani i pełni nowej energii wychodzimy u zarania zimy. Znów z workiem pomysłów, ale też uzbrojeni w kilof i szlifierkę z misją wykopania i obrobienia piłkarskiego diamentu. Oj będzie się działo, aż nam anteny w CANAL+ będzie mało.

Piłkarskim Diamencie:

Kadra bez zmiennika dla Roberta Lewandowskiego, tylko dwie bramki naszego pucharowego jedynaka w Lidze Europy, wreszcie brak na horyzoncie kolejnego klasowego napastnika sprawił, że zespół Laboratorium Pro postanowił zadziałać i to szybko. Kończy się ligowy sezon, a zaczyna się czas polowania na Piłkarski Diament. Choć to napastnik jest łowcą, teraz stanie się zwierzyną, a w rolę myśliwych wcielą się same tuzy, nasza czwórka ze sternikiem. Andrzej Juskowiak w roli pierwszej strzelby oraz jego równie zacni kompanii: Tomasz Smokowski – symbol przesiąkniętego od zawsze najlepszą piłką CANAL+, ojciec piłkarskiej młodzieży – znakomity trener Andrzej Zamilski oraz najlepszy czyściciel sportowych głów ze złej energii – psycholog Paweł Habrat. Poważną zabawę zaczynamy na stronie sponsora naszego programu firmy BRUK-BET sp. z o.o., gdzie wypełniamy ankietę kandydata. Następnie spotykamy się z wyselekcjonowaną grupą od 10 stycznia 2014 roku w sześciu miastach Polski (Białystok, Lublin, Tarnów, Ostrów Wlkp, Grudziądz i Koszalin). Z każdego miasta z tarczą wraca 10 kandydatów. Finałowa sześćdziesiątka po przejściu przez sito najnowocześniejszych maszyn i testów psychologicznych kurczy się do trzydziestki. Następnie po śladach Justyny Kowalczyk czy polskich siatkarzy kandydaci wędrują po ścieżce zdrowia w jednej z najnowocześniejszych placówek naukowych na świecie (Instytut Sportu). Do kolejnego etapu przechodzi dwudziestu dzielnych. By jednak na to miano naprawdę zasłużyć muszą jeszcze przetrwać trudny obóz przygotowawczy w ultranowoczesnym ośrodku w Gniewinie. Treningi w zimowej aurze dadzą w kość, ale na osłodę serwujemy możliwość codziennego wypoczynku w pokojach Andresa Iniesty czy Sergio Ramosa. Do ćwierćfinału trafia piętnastka, która w finale topnieje do pięciu wspaniałych. Na mecie najwytrwalszych i najlepszych czeka już niemiecka ziemia i sala pełna piłkarskich pułapek. Ten, który najlepiej sobie w niej poradzi dostanie czek na 50 tysięcy złotych i kontrakt zawodowy w bardzo stabilnym klubie. Dla reszty nagrodą jest piłkarska przygoda życia oraz cenniejsze od dóbr materialnych doświadczenie, wskazówki i nabyte umiejętności snajperskie.

FourFourTwo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj