niedziela, 19 maja, 2024

Zostań trenerem osiedlowym

0
Zostań trenerem osiedlowym
Udostępnij:

Urząd Miasta w Jaśle rozpoczyna nabór osób, które od 1 lipca do 29 sierpnia br., chciałyby pracować jako „Trenerzy Osiedlowi” na osiedlach: Sobniów-Górka Klasztorna, Mickiewicza, Śródmieście, Gamrat, Rafineria, Kopernika, Hankówka, Ulaszowice-Brzyszczki.
Miasto szuka ośmiu osób, które będą realizować zaproponowany przez siebie program zajęć sportowo-rekreacyjnych. Zostaną one zatrudnione na podstawie umowy – zlecenia. Kandydat powinien być: osobą pełnoletnią, posiadać podstawową wiedzę na temat organizacji zajęć sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, posiadać doświadczenie i osiągnięcia w pracy z dziećmi i młodzieżą, preferowane wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym (wychowanie fizyczne) oraz uprawnienia instruktorskie lub trenerskie w najbardziej popularnych dyscyplinach sportu, będą dodatkowymi atutami.

Zgłoszenia można składać do 19 maja br. Szczegółowe informacje, w tym wykaz dokumentów, które należy złożyć, znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem http://um_jaslo.bip.gov.pl/ogloszenia/ogloszenie-z-dnia-29-04-2015-r.html

Telefon kontaktowy: 13 448 63 17

UMJ