poniedziałek, 6 lutego, 2023

Trzykropek

0
Trzykropek
Udostępnij:

Można oceniać przed i po. Ocena „przed” pomaga podjąć decyzję czy warto, czy nie warto wyjść z domu. Ocena „po” podsumowuje wydarzenie lub jego brak. Sylwester na rynku w każdym mieście ma służyć integracji mieszkańców i dobrej zabawie. Ma być zapowiedzią nowego roku. Nowego lepszego niż ten, bo takie sobie składamy życzenia, bo każdy chce żeby było lepiej.

 Komentarz do artykułu Czeka nas nowa odsłona sylwestrowej nocy?

Czeka nas scenariusz podobny, jak ten zeszłoroczny, tylko gwiazda wieczoru bardziej doświadczona estradowo. Sprawdziłem na stronie www zespołu i okazuje się, że wokalista jest na scenie od 1976 roku, czyli od momentu, gdy ja szedłem do pierwszej klasy (a młody już dawno nie jestem! ). Czy to dobrze wróży zabawie ? Czy nastąpi porozumienie z młodzieżą przybyłą na jasielski rynek? To będzie podlegało ocenie „po”. Ja trzymam kciuki za każdego, kto coś robi. Drodzy czytelnicy i nie doradzę Wam czy przyjść i się bawić, bo nie o to tu chodzi.

W tym miejscu i o tej porze roku złożę Wam życzenia noworoczne:

Żeby spotykały Was w 2013 roku miłe chwile.

Żebyście żyli w zdrowiu i dostatku.

I żebyście mieli siłę i samozaparcie sprawdzać – czy nowy chodnik na Waszej ulicy jest warty swojej ceny, dlaczego ktoś wyciął drzewa pewnego poranka, czy nie da się taniej śmieciami gospodarować itd. Żebyście byli współgospodarzami we własnym mieście. Bo żadna władza nie ma recepty na nieomylność. Bo od Was zależy, ile jeszcze młodych nie będzie mogło lub nie będzie chciało tutaj mieszkać.

Tego Wam życzę w 2013 roku, który ma być podobno ciężki i straszny, ale nie musimy w to wierzyć, bo Polak poradzi sobie w każdej sytuacji.

Krzysztof Poplewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj