piątek, 19 sierpnia, 2022

Awans Roberta Bialika

0
Awans Roberta Bialika
Udostępnij:

Rada Nadzorcza Spółki powołała Roberta Bialika na Prezesa Zarządu LOTOS Oil S.A. Dotychczas pełnił funkcję Prezesa Zarządu spółki LOTOS Infrastruktura.
Nowy Prezes jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wydziału Ekonomiki Produkcji. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania organizowane pod patronatem niemieckiej Fachhochschule Dortmund przez Zachodniopomorską Szkołę Menadżerów w Szczecinie i Rzeszowską Szkołę Menadżerów.

Robert Bialik od blisko 20 lat – związany z przemysłem petrochemicznym w Polsce, szczególnie na Podkarpaciu. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Rafinerii Jasło, gdzie pełnił kolejno funkcje Kierownika Działu analiz ekonomicznych i kształtowania cen, Dyrektora Ekonomiczno – Finansowego i Dyrektora ds. Handlu i marketingu. Od 2004 roku pełnił funkcje zarządcze w strukturach Grupy Kapitałowej LOTOS, między innymi jako członek rad nadzorczych a także jako Prezesa Zarządu w Spółkach: LOTOS Park Technologiczny, LOTOS Jasło/ LOTOS Infrastruktura.

LOTOS Oil jest LIDEREM na rynku olejów przemysłowych i olejów silnikowych budującym swoją pozycję w oparciu o trwałe relacje biznesowe zarówno z kontrahentami handlowymi, jak i partnerami technologicznymi. Ostatnie półtora roku stanowi ważną cenzurę w historii Spółki. Spółka wygrywała nie tylko doskonałą jakością oferowanych produktów, lecz również stale rozwijanym wsparciem dla odbiorców i użytkowników swoich produktów.

Wydarzenia w otoczeniu makroekonomicznym sprawiają, że rynek stawia przed nami nowe wymagania. Jestem przekonany, że dzięki pasji i zaangażowaniu w tworzenie nowych rozwiązań technologicznych, z jakich zawsze znana była nasza Spółka oraz aktywnym działaniom służb handlowych nie tylko umocnimy naszą pozycję, ale i rozbudujemy naszą sprzedaż na atrakcyjnych rynkowo obszarach – zdecydowanie stwierdził prezes Robert Bialik.

dr

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj