niedziela, 14 lipca, 2024

Baltic Wood na rzecz ekologii i integracji pracowników

0
Baltic Wood na rzecz ekologii i integracji pracowników
Udostępnij:

Ponad 250 pracowników wraz z rodzinami wzięło udział w Piłkarskim Mega Pikniku zorganizowanym przez Baltic Wood, producenta trójwarstwowych podłóg drewnianych. Na uczestników czekały liczne atrakcje, a jedną z nich było wspólne wykonanie karmników dla ptaków, które zostaną przekazane do pobliskiego nadleśnictwa w Kołaczycach. To kolejny projekt marki, realizowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W dniu 3 czerwca br. w Moderówce odbywał się Piłkarski Mega Piknik Baltic Wood – rodzinne spotkanie sportowe z okazji Dnia Dziecka. Uczestnicy, którzy zgłosili się do rozgrywek sportowych rozegrali mecz o Puchar Prezesa Baltic Wood. W zmaganiach wzięły udział drużyny złożone z pracowników i ich rodzin oraz kadry zarządzającej Baltic Wood. Nie zabrakło emocji i dobrej zabawy. Na najmłodszych czekały dodatkowe atrakcje – malowanie twarzy, fotobudka, modelowanie balonów, dmuchane zabawki czy rodzinne kolorowanki. Starsze dzieci wraz z rodzicami mogły spróbować swoich sił w bubble soccer, grze w gigantyczne piłkarzyki, czy strzelaniu do bramki celnościowej. Założeniem przedsięwzięcia była integracja pracowników, budowanie więzi społecznej i kulturalnej wokół idei sportowych i ekologicznych. Baltic Wood – producent trójwarstwowych podłóg drewnianych zaprosił uczestników do wspólnego tworzenia karmników dla ptaków, które przekazane zostaną do Nadleśnictwa Kołaczyce. Do ich wykonania marka wykorzystała podłogi drewniane Baltic Wood.

Tegoroczny projekt ekologiczny przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zainteresowanie budową domków dla ptaków z podłóg Baltic Wood było ogromne -– mówi Magdalena Marek, członek Zarządu, dyrektor sprzedaży Baltic Wood. – Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i cieszymy się, że nasze działania przyczyniają się do popularyzacji idei dbania o otaczającą przyrodę, jednocześnie integrując pracowników i lokalną społeczność. Pracownicy Baltic Wood są ważnym czynnikiem naszego rozwoju i najlepszymi ambasadorami marki.

Przyłącz się do drużyny i pracuj w Baltic Wood

Baltic Wood to polski producent trójwarstwowych podłóg drewnianych, które trafiają do konsumentów w 52 krajach świata. Zakład produkcyjny znajduje się w Jaśle, funkcjonuje od 19 lat, stając się w tym czasie jednym z głównych pracodawców w regionie. W związku z dynamicznym rozwojem Baltic Wood zwiększa zatrudnienie. Obecnie firma prowadzi rekrutację na stanowiska produkcyjne. Zatrudnienie zaleźć mogą osoby z wykształceniem zawodowym lub technicznym, absolwenci szkół. – Debiutujący na rynku pracy będą mieli możliwość zdobywania umiejętności w zespole doświadczonych specjalistów i praktycznego poznania światowych standardów i procedur w jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji podłóg drewnianych w Polsce. Dla wszystkich nowych pracowników firma organizuje szkolenia z obsługi maszyn i urządzeń, BHP, oferuje przyjazną atmosferę pracy i możliwości rozwoju – dodaje Magdalena Marek. Zgłoszenia można wysyłać na adres:kariera@balticwood.pl.

/dr/

{gallery}galerie/18_rok/bw{/gallery}