sobota, 18 maja, 2024

Czołowe zderzenie na skrzyżowaniu w Jaśle

0
Czołowe zderzenie na skrzyżowaniu w Jaśle
Udostępnij:

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby, które z obrażeniami trafiły do szpitala. Policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.
O wypadku drogowym w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony wczoraj po południu. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca toyotą corollą, skręcając w lewo na skrzyżowaniu z ul. Jagiełły w ul. Słowackiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka kierowcy opla vectry. Skutkiem takiego zachowania było czołowe zderzenie się pojazdów.

W wypadku ranne zostały trzy osoby, które karetkami pogotowia przewieziono do szpitala. Po udzielonej pomocy medycznej kierująca toyotą oraz pasażerka opla zostały zwolnione do domu. Z uwagi na doznane obrażenia w szpitalu na dalszym leczeniu pozostała druga z podróżujących oplem kobiet. Kierowca vectry nie ucierpiał w zdarzeniu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

 KPP w Jaśle