środa, 30 listopada, 2022

Czołowe zderzenie seata z fordem w Osieku Jasielskim

0
Czołowe zderzenie seata z fordem w Osieku Jasielskim
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Osieku Jasielskim. Na drodze powiatowej relacji Osiek Jasielski-Świerchowa czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Pięć osób z obrażeniami trafiło do jasielskiego szpitala.

Wczoraj po godzinie 11, na drodze powiatowej w Osieku Jasielskim czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym seatem, 24-letni mieszkaniec powiatu gorlickiego podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka fordowi, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego zdarzenia kierujący pojazdami oraz trzej pasażerowie zostali przewiezieni karetkami pogotowia do jasielskiego szpitala. Na szczęście doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z technikiem kryminalistyki wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację fotograficzną. Okoliczności zdarzenia wyjaśniane będą podczas prowadzonego postępowania.    

wy 1

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj