poniedziałek, 30 stycznia, 2023

Dachowanie w Opaciu

0
Dachowanie w Opaciu
Udostępnij:

O dużym szczęściu mogą mówić uczestnicy wczorajszego zdarzenia drogowego w Opaciu. Około godziny 15, osobowy peugeot wypadł z drogi i dachował. Kierujący oraz dwie pasażerki zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń.

Wczoraj około godziny 15, do dyżurnego jasielskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej w Opaciu. Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego, którzy ustalali okoliczności i przebieg zdarzenia. Według wstępnych ustaleń kierujący osobowym peugeotem, 19-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn, jechał wraz z dwoma pasażerkami drogą powiatową z Jasła w kierunku Jabłonicy. W pewnym momencie w Opaciu, na zakręcie stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Następnie samochód dachował zatrzymując się na betonowym słupie.

Kierujący oraz dwie pasażerki zostały przewiezione do jasielskiego szpitala. Na szczęście uczestnicy zdarzenia nie doznali poważnych obrażeń.

19-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn był trzeźwy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali mu uprawnienia do kierowania pojazdami.

p2 p3

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj