wtorek, 16 kwietnia, 2024

GENialna majówka z Funduszami Europejskimi

0
<strong>GENialna majówka z Funduszami Europejskimi</strong>
Udostępnij:

Już 12-13 maja w Generatorze Nauki GEN z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich odbędzie się GENialna majówka z Funduszami Europejskimi!  Wydarzenie kierowane jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, seniorów oraz całych rodzin.

Na najmłodszych czekać będzie strefa kreatywności, animatorzy z bogatym programem gier i zabaw z dzieciństwa naszych dziadków, szachy plenerowe, puzzle czy fotobudka! Nieco starszych zainteresują zajęcia z klocków LEGO i robotyki. Miłośników malarstwa przyciągną warsztaty plastyczne połączone z konkursem „Fundusze jak malowane”. Na wszystkich czeka bogata oferta warsztatów, konkursów, kino plenerowe oraz koncert „JAsło. GraMY razem”, podczas którego wystąpią młodzi jasielscy artyści.

W tym dniu na dziedzińcu GENu będą prowadzone również działania rewitalizacyjne pod hasłem „Poczuj miętę do Rewitalizacji” (rozdawanie sadzonek ziół), a także działania komunikacyjne w zakresie prawidłowej gospodarki odpadami komunalnymi.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach i imprezach organizowanych w ramach „GENialnej majówki z Funduszami Europejskimi” w Generatorze Nauki GEN.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny!

Urząd Miasta w Jaśle