wtorek, 27 lutego, 2024

Gramy z WOŚP! Finał 31 stycznia!

0
Gramy z WOŚP! Finał 31 stycznia!
Udostępnij:

Jasielski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zwraca się z prośbą o przekazywanie przedmiotów na licytację online. Cały dochód z licytacji zasili konto Fundacji WOŚP.

„Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał z głową!” – pod takim hasłem odbywać się będzie w tym roku finał 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zdajemy sobie sprawę, że ubiegły rok nie był łatwy dla nas, ale pamiętajmy, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeden dzień dłużej a my z Nią – mówi Agnieszka Mazur, szefowa jasielskiego sztabu WOŚP.

Finał już 31 stycznia 2021 roku.

W czasach, gdy koronawirus zdezorganizował nasze codzienne życie i często wystawił nas na najwyższą próbę, potrzebujemy powrotu do tych wszystkich kolorów, które zawsze niesie za sobą Orkiestra – kolorów miłości, radości i optymizmu. Potrzebujemy całej naszej filozofii, która zawsze i w każdej sytuacji szuka tych momentów, które wydobędą z nas najbardziej słoneczne pokłady siły, energii, wzajemnego bycia ze sobą, wzajemnego szacunku, tolerancji i pogody ducha. Tego nam dzisiaj potrzeba. Dlatego, po raz kolejny prosząc o wsparcie, mówimy ludziom w Polsce i na całym świecie – gramy z radością, gramy z głową i po raz kolejny pokażemy, że efektem takich działań jest skuteczna pomoc tym, którzy jej potrzebują. W czasie 29. Finału jeszcze bardziej, jeszcze głośniej i jeszcze mocniej mówimy – gramy z głową! – Jurek Owsiak, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

Chcesz przekazywać jakieś przedmioty na licytację online? Zgłoś to pisząc na agnieszka.mazur3@wp.pl

/ew/