wtorek, 18 czerwca, 2024

Inauguracja Sezonu Motocyklowego 2016

0
Inauguracja Sezonu Motocyklowego 2016
Udostępnij:

Dzisiaj odbyła się oficjalna Inauguracja Sezonu Motocyklowego w Dębowcu. O godz. 12. w intencji motocyklistów i ich rodzin odprawiona została msza święta w Sanktuarium Matki Bożej z La Salette. Nabożeństwo odprawił ksiądz Marek Jaworski z Gorlic. Następnie odbyła się motocyklowa parada ulicami Dębowca.

Motocykliści z Podkarpacia, a także z różnych stron Polski pielgrzymowali do Dębowca, by wspólnie z Maryją, prosić Pana Boga o udany i bezpieczny tegoroczny sezon. Po uroczystości odbył się poczęstunek na placu sanktuaryjnym dla wszystkich uczestników.

 

Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogłem tutaj przyjechać. Chciałbym podziękować organizatorom za to, że razem z klubami motocyklowymi z innych miast mogliśmy się wspólnie zjednoczyć. Myślę, że to wydarzenie na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Jasła i okolic – mówi Kamil Szajna, uczestnik imprezy.

W trakcie trwania uroczystości można było podziwiać wystawę motocykli współczesnych i zabytkowych. To wydarzenie odwiedziła rekordowa liczba motocyklistów, pasjonatów oraz mieszkańców Jasła i okolicznych miejscowości, którzy ze swoimi rodzinami podziwiali to niepowtarzalne widowisko.

Modlitwa Motocyklisty

„Panie, mój Boże, prowadź mnie drogą pokoju. Daj mi roztropność, abym używał mego pojazdu rozważnie, bez brawury i był dobrym i życzliwym kierowcą. Dopomóż mi, aby ciesząc się pięknem tego świata bezpiecznie osiągnąć cel podróży. Amen”.

więcej zdj. z naszej galerii – zapraszamy do obejrzenia!

Anna Szafarz

{gallery}galerie/16_rok/sezon_motocyklowy{/gallery}