sobota, 22 czerwca, 2024

Jasło gra z Wielką Orkiestrą od zawsze!  Tegoroczny finał już 28 stycznia!

0
Jasło gra z Wielką Orkiestrą od zawsze!  Tegoroczny finał już 28 stycznia!
Udostępnij:

Tegoroczny, 32. Już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała datki, nie tylko do puszek na rzecz walki z płucami po pandemii. „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

W tym roku w jasielskim sztabie WOŚP zarejestrowało się 160 wolontariuszy.  To wspaniali ludzie, których czeka ogrom wytężonej pracy.

Pamiętajmy jednak, że my też możemy wesprzeć ich pracę przekazując  cenne przedmioty na licytację albo otwierając szeroko portfele na finansowe wsparcie.

Jasło gra z Orkiestrą od zawsze i oczywiście do końca świata i jeden dzień dłużej!  W ubiegłym roku Sztab Jasło uzbierał  134 785,98 zł, a sumując wszystkie wcześniejsze lata nasz wspaniały Sztab zebrał  1 232 921 zł.

Warto przypomnieć też, że WOŚP do tej pory przekazała już sprzęt dla jasielskiego szpitala o łącznej wartości 3 852 730,77 zł. To bardzo dużo! Dla zainteresowanych przedstawiam szczegółowe wyszczególnienie w załączonym pliku.

Ewa Wawro