piątek, 12 lipca, 2024

Jasło z szansą na Oskara w branży mobile – Mobile Trends Awards 2018

0
Jasło z szansą na Oskara w branży mobile – Mobile Trends Awards 2018
Udostępnij:

Niezależny kontroler o nazwie New Generation Controller (NGC) stworzony przez jaślanina Krzysztofa Wróblewskiego i jego zespół ma szansę otrzymać „Oskara” w branży mobile. Nagroda Mobile Trends Awards przyznawana jest markom, które z sukcesem tworzą i wdrażają projekty mobilne na najwyższym poziomie. Firma Matrix Dynamix Krzysztofa Wróblewskiego ze swoim projektem została nominowana w kategorii „start-up”.

New Generation Controller to innowacyjna koncepcja, która zamienia smartfon w uniwersalny kontroler do sterowania VR/AR/webVR (rzeczywistość wirtualna i rozszerzona) oraz urządzeniami RC (drony, samochody, Lego Mindstorms). Rozwiązanie NGC jest bezprzewodowe, do komunikacji i działania wymaga tylko telefonu. Zostało opatentowane i nadal prowadzone są prace nad jego rozwojem. Zachęcamy do obejrzenia filmu promocyjnego:

Szczegóły dotyczące NGC i jego szerokich zastosowań znajdują się na stronie: http://www.matrixdynamix.com/

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane przez Kapitułę Konkursową złożoną z wybitnych ekspertów od lat związanych z branżą mobile. Wręczane są co roku firmom, które z sukcesem wdrażają i rozwijają technologie mobilne. Wyniki zostaną podane 7-8 marca, ale głosowanie internautów już się rozpoczęło i trwa tylko do 13 lutego. Głos można oddać jednorazowo za pośrednictwem FB na stronie: https://mobiletrendsawards.pl/mta/glosowanie

Życzymy wygranej!

Urząd Miasta w Jaśle

{gallery}galerie/19_rok/mobile{/gallery}