sobota, 25 marca, 2023

Już w niedzielę zagrajmy wszyscy razem!

0
Już w niedzielę zagrajmy wszyscy razem!
Udostępnij:

Po raz kolejny Jasielskie Stowarzyszenie „CONSENSUS” oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zapraszają na 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznego finału jest: NA RATUNEK! NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW.

baner1

W tym roku w jasielskim szpitalu planowane jest otwarcie oddziału geriatrycznego, więc tym bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce, którą przeprowadzi na terenie całego powiatu jasielskiego ponad 300 wolontariuszy. Będziemy m. in. w Nowym Żmigrodzie, Skołyszynie, Dębowcu jak i w innych miejscowościach oraz oczywiście w mieście. Każdy z wolontariuszy posiadać będzie identyfikator oraz puszkę kwestarską.

Na jasielskim Rynku odbędą się koncerty (szczegóły na plakatach), w trakcie których można będzie skosztować kiełbaski z grilla, rozgrzać się żurkiem czy bigosem. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Róże Europy, który wystąpi o godzinie 2010. Wcześniej odbędą się licytacje przedmiotów przekazanych przez naszych sponsorów. Do wylicytowania będą m. in.:

  – Kolacja w Restauracji „U Schabińskiej”
  – Kolacja w Restauracji „Małopolska”
  – 5 talonów na fryzurę w Studio 04
  – 2 talony na manicure w Gabinecie Kosmetycznym p. Ilony Szatkowskiej

również coś dla fanów sportu:

  – koszulka Marka Budnika z jego autografem DSC 0077

DSC 0078

  – voucher na przelot szybowcem

DSC 0080

oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

W imieniu organizatorów oraz sponsorów, a w szczególności sponsora generalnego Grupy LOTOS, zapraszamy wszystkich mieszkańców Jasła i okolic.

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle

{youtube}GYAAbqORwK4|400|300|0{/youtube}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj