sobota, 22 czerwca, 2024

Tragiczny wypadek podczas prac polowych

0
Tragiczny wypadek podczas prac polowych
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Trzcinicy. Mieszkaniec gminy Jasło podczas wykonywania prac polowych został przygnieciony przez ciągnik. Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń zmarł.
W sobotę przed godziną 18, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku z udziałem traktorzysty, w miejscowości Trzcinica. 53-letni mężczyzna podczas wykonywania prac polowych, został przygnieciony przez ciągnik.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci grupy operacyjno – dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni mieszkaniec gminy Jasło, w trakcie prac polowych stracił panowanie nad pojazdem, ciągnik zsunął się ze skarpy, a następnie przewrócił przygniatając mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń, 53-letni kierowca ciągnika zmarł na miejscu.  

Policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle