niedziela, 4 grudnia, 2022

Odpowiedzą za pobicie

0
Odpowiedzą za pobicie
Udostępnij:

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców pobicia mieszkańca gminy Kołaczyce. Podejrzani kopiąc i uderzając rękoma spowodowali  u 48-letniego mężczyzny poważne obrażenia. Pokrzywdzony trafił do szpitala, a napastnicy do policyjnego aresztu. Zatrzymani przyznali się do przestępstwa  i poddali dobrowolnie karze.

W miniony czwartek w nocy  dyżurny komendy został powiadomiony, że na ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle trwa bójka pomiędzy kilkoma osobami. Natychmiast we wskazany rejon został skierowany policyjny patrol. Na miejscu funkcjonariusze zastali trzech mężczyzn. Jeden z  nich posiadał widoczne obrażenia. Okazało się, że został pobity przez pozostałych dwóch.  

Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala. Pijani napastnicy trafili do policyjnego aresztu. Mieli po 2 promile alkoholu w organizmie.

Zatrzymanymi okazali się 21 i 22-letni mieszkańcy Jasła.  Młodzi mężczyźni tłumaczyli się, że  zaatakowali idącego ulicą mieszkańca gminy Kołaczyce,  ponieważ wcześniej miał on rzucić w ich stronę butelką. Napastnicy kopiąc i uderzając rękoma spowodowali u 48-letniego mężczyzny poważne obrażenia głowy. Pokrzywdzony został hospitalizowany.

Podejrzani usłyszeli zarzut pobicia. Przyznali się do przestępstwa, złożyli wyjaśnienia i poddali dobrowolnie karze.

KPP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj