sobota, 13 sierpnia, 2022

Ola z Jasła była dziś najlepsza w Top Model!

0
Ola z Jasła była dziś najlepsza w Top Model!
Udostępnij:

18-letnia Aleksandra Antas z Jasła przeszła kolejne eliminacje w programie TVN „Zostań modelką”. Trafiła do domu modelek w grupie trzynastu najlepiej prezentujących się dziewczyn. Powalczy teraz o tytuł Top Model.

Tym razem dziewczyny wzięły udział w sesjach tematycznych i musiały pracować w grupach. Liczyło się nie tylko to, jak wyglądają, ale też to, jak pracują w grupie. Od tego, jak sobie poradziły zależało, czy wejdą do domu modelek. Sesje odbyły się na drabinach, w łazience, w buduarze, w komnacie, a nawet w sali tortur!

Oli przypadła rola seksownej i demonicznej wdowy na zamku. Poradziła sobie świetnie!

– Olu, ty byłaś najlepiej pracującą modelką na planie. I najlepiej wyglądasz na zdjęciu moim zdaniem, gratulacje – powiedział Marcin Tyszka.

– Olu powiem ci jedno, bardzo mi mnie przypominasz. Jesteś taka pewna siebie, że jesteś warta czegoś w życiu i się bronisz – oceniła Joanna Krupa, przewodnicząca jury.

ola tvnAleksandra Antas
Wiek: 18 lat
Miejsce zamieszkania: Jasło
Wymiary: 78-60-90
Wzrost: 171,5 cm
Waga: 51 kg

Uczennica liceum ogólnokształcącego w klasie humanistycznej. Pisze opowiadania, które zamieszcza w Internecie. Słucha muzyki metalowej. Do domu modelek zabrałaby glany, żeby nie zapomnieć, kim naprawdę jest. Interesuje ją postać Henryka VIII i jego sześciu żon. Szczególnie fascynuje ją Anna Boleyn.

Od szkoły podstawowej należy do szkolnych i miejskich kółek aktorskich, w I klasie liceum należała do chóru, w którym śpiewała sopranem. Marzy o osiągnięciu w życiu „czegoś” aby usłyszeć od rodziców, że są z niej dumni.

 

Ewa Wawro

Oglądnij dzisiejszy odcinek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj