środa, 8 lutego, 2023

Otwarcie Komputronika w Jaśle

0
Otwarcie Komputronika w Jaśle
Udostępnij:

W dniu 22.04.2017r. został otwarty nowy salon agencyjny w Jaśle przy ul. Koralewskiego 2. Wielkie otwarcie połączone było z atrakcyjnymi promocjami sprzętów z asortymentu salonu.

Kolejny salon agencyjny powstał w nowej lokalizacji, po konwersji z salonu franczyzowego. Główny asortyment ekspozycyjny sklepu stanowi sprzęt IT oraz GSM.

Otwarcie Komputronika w Jaśle cieszyło się wielkim zainteresowaniem mieszkańców, nie tylko dzięki specjalnie przygotowanej na tę okazję ofercie promocyjnej, ale także dzięki całkiem nowemu wnętrzu salonu, zaprojektowanemu zgodnie z najnowszymi branżowymi trendami.

ko012

Nowy salon Komputronik w Jaśle przy ul. Koralewskiego 2 jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, a w soboty od 9:00 do 13:00.

***

Komputronik, dystrybutor sprzętu IT, produktów AGD i RTV, jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2007 roku. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej Komputronik, do której należy również Komputronik Biznes sp. z o.o., Komputronik API sp. z o.o., Benchmark sp. z o.o., Idea Nord sp. z o.o., Movity sp. z o.o., a także czeska spółka K24 s.r.o. i niemiecka Komputronik GmbH.

Jasło 2 Kopia Jasło 10 Kopia

{gallery}galerie/17_rok/komputronik{/gallery}

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj