wtorek, 31 stycznia, 2023

Pijany i bez prawa jazdy sprawcą kolizji

0
Pijany i bez prawa jazdy sprawcą kolizji
Udostępnij:

Policjanci interweniowali wczoraj w Czeluśnicy w związku ze zdarzeniem drogowym. Na jednym ze skrzyżowań kierujący osobowym seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z bmw. Okazało się, że kierowca seata, 59-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był pijany, miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Wczoraj po godzinie 14, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Czeluśnicy. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym seatem, 59-letni mieszkaniec gminy Dębowiec na jednym ze skrzyżowań nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowemu bmw. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie doznał obrażeń.

Policjanci ustalili, że kierujący seatem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Na dodatek był pijany. Policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna niebawem odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz kierowanie pojazdem bez wymaganych uprawnień.

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj