środa, 8 lutego, 2023

Powiat jasielski liderem samorządności, Kmiecik najlepszym starostą

0
Powiat jasielski liderem samorządności, Kmiecik najlepszym starostą
Udostępnij:

Adam Kmiecik otrzymał wyróżnienie w kategorii najlepszego starosty w województwie podkarpackim, a powiat jasielski został ogłoszony jednym z liderów samorządności w plebiscycie „Podkarpacka Nagroda Samorządowa”. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się 25 maja br. w Rzeszowie w ramach obchodów Dnia Samorządu Terytorialnego.
– Czuję ogromną satysfakcję, że kapituła doceniała, to co robimy i nasze starania zyskały uznanie również poza granicami powiatu jasielskiego. Jednak ważne dla mnie jest to, że w plebiscycie swoje głosy oddawali także mieszkańcy gmin, miast i powiatów oceniając swoich gospodarzy. Otrzymanie tych wyróżnień świadczy o tym, że nasza praca jest doceniana.[…]Tegoroczne wyróżnienie z jednej strony jest oceną osiągnięć w 2012 r., ale z drugiej strony też potwierdzeniem, że statuetka dla najlepszego starosty przyznana w ubiegłym roku nie była przypadkowa. Chciałbym podziękować członkom zarządu powiatu, pracownikom starostwa i wszystkich jednostek podległych, bo to przede wszystkim ich zasługa – powiedział starosta jasielski Adam Kmiecik.

Podkarpacka Nagroda Samorządowa to plebiscyt, zorganizowany przez Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie” i Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie. Konkurs ten od lat promuje najlepszych gospodarzy miast, gmin i powiatów w regionie. Tegoroczna XIII edycja odbywała się pod hasłem „Nasza gmina/nasze miasto/nasz powiat na półmetku kadencji”. Kandydaci oceniani byli przez niezależnych ekspertów m.in. za prowadzone inwestycje, wykorzystanie unijnych pieniędzy, czy współpracę z gminami i innymi powiatami.

Starostwo powiatowe w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj