niedziela, 27 listopada, 2022

Przyczepa odpięła się od tira – będą utrudnienia w ruchu

0
Przyczepa odpięła się od tira – będą utrudnienia w ruchu
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności niecodziennego zdarzenia drogowego, do którego  doszło w Zimnej Wodzie. Od jadącego samochodu ciężarowego odpięła się przyczepa, która wypadła z drogi i stoczyła się ze skarpy. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na czas przeładunku i wyciągnięcia przyczepy, pomiędzy godz. 13.30  a 16.30 na trasie Jasło-Krosno wystąpią utrudnienia w ruchu.
Wczoraj około godz. 21.20 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że w Zimnej Wodzie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji ustalili, że kierujący ciężarówką mieszkaniec powiatu brzozowskiego jechał w kierunku Krosna. W pewnej chwili na prostym odcinku drogi od samochodu odpiął się zaczep przyczepy wypełnionej gaśnicami. Przyczepa zjechała na przeciwny pas ruchu, po czym stoczyła się z przydrożnej skarpy przewracając na bok. Na szczęście w chwili, gdy zjeżdżała z drogi na jej trasie nie było żadnych osób i innych pojazdów. Kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Pomiędzy godziną 13.30 a 16.30 nastąpi przeładunek i usunięcie przyczepy. W tym czasie na trasie Jasło – Krosno wystąpią utrudnienia w ruchu.

KPP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj