piątek, 19 sierpnia, 2022

Skorzystaj z darmowego przyłącza do światłowodowej sieci internetowej

0
Skorzystaj z darmowego przyłącza do światłowodowej sieci internetowej
Udostępnij:

Dla mieszkańców miejscowości: Skołyszyn, Trzcinica, Bączal Dolny, Opacie, Kołaczyce, Nawsie Kołaczyckie, Bieździedza, Kowalowy, Sobniów, Jareniówka, Żółków, Niegłowice, istnieje jeszcze możliwość zgłoszenia się do projektów dofinansowanych ze środków Uni Europejskiej pn. „Szerokopasmowy Internet nowej generacji w powiecie jasielskim” , „ Sieć NGA w Gminie Jasło” , w ramach Działania II.1. ,,Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej” Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. oraz ” Budowa infrastruktury szerokopasmowego Internetu w gminie Kołaczyce” realizowanego w ramach działania 8.4 POIG.

Projekty dotyczą budowy sieci światłowodowej nowej generacji o przepustowości minimalnej 30 Mb/s na terenie wskazanych wyżej 12 miejscowości powiatu jasielskiego. Z darmowego przyłączenia domów, mieszkań, urzędów i firm do sieci światłowodowej będą mogli skorzystać w sumie właściciele i zarządcy 562 nieruchomości, liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2015r. , aktualnie Telgam S.A. sukcesywnie realizuje darmowe podłączenia oraz tworzy listę chętnych właścicieli nieruchomości.

Łącza światłowodowe umożliwiają korzystanie ze stabilnego internetu o rzeczywistej przepustowości od 30 do 100 Mb/s i wyższych z możliwością odbioru Telewizji Cyfrowej HD która oferuje ponad 200 kanałów oraz telefonów cyfrowych w tzw. trój pakach.

Miesięczne opłaty dostępu do sieci internetowej światłowodowej w ramach projektu znajdują się w załączonej ulotce. W ramach podłączenia klienci otrzymują w formie darmowego użyczenia na czas trwania umowy ruter światłowodowy 4 portowy z WiFi firmy Dasan typ H640 GW .

Dokładniejsze informacje wszyscy zainteresowani darmowym podłączeniem domu, mieszkania, firmy itd. do sieci światłowodowej otrzymają w biurze spółki pod nr tel 13 491 5000 lub email : biuro@telgam.pl

www.telgam.pl

Przypominamy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

Cennik Internet Telgam UE onine

——————————-

Telgam S.A. to firma telekomunikacyjna budująca własne sieci światłowodowe na potrzeby dostępu do internetu, telewizji i telefonii, dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Plan inwestycyjny spółki obejmuje budowę do 2016r ok. 260 km sieci światłowodowych w modelu FTTH na terenie zachodniego Podkarpacia ( głównie powiat Jasło i ościenne ). Akcje Spółki od 2013r notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych jako pierwszej spółki z Jasła i od marca br. wchodzą w skład index NCIndex30.

Siedziba:

Jasło 38-200 ul. Floriańska 17 /14 ( naprzeciwko II LO )

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj