wtorek, 30 maja, 2023

Szkolenie dla przyszłych winiarzy

0
Szkolenie dla przyszłych winiarzy
Udostępnij:

Podkarpacka Akademia Wina w Jaśle ogłasza nabór na szkolenie pt. „Winiarstwo dla początkujących”. Uczestnicy dowiedzą się m.in. o tym, jak przy zakładaniu winnicy nie popełnić nieodwracalnych błędów i jak zrobić poprawnie wino gronowe.
Szkolenie odbędzie się w dniach 16-17 maja. Pierwszego dnia (sobota) zajęcia poświęcone będą planowaniu, zakładaniu i prowadzeniu winnicy, a także produkcji wina gronowego. Będzie też o przygotowaniu gospodarstwa winiarskiego do przyjmowania enoturystów. Drugiego dnia (niedziela) organizatorzy zaplanowali wyjazd studyjny do 3 winnic w okolicach Jasła (zapoznanie się z ofertą enoturystyczną gospodarstw, zwiedzanie winnic i przetwórni, degustacja win).

Prowadzący: Roman Myśliwiec i Ewa Wawro. Koszt pierwszego dnia 150 zł (w cenie materiały szkoleniowe i serwis kawowy), drugiego 200 zł (w cenie transport i degustacja win).

Na szkolenia zapisywać można się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Podkarpackiej Akademii www.akademiawina.org lub mailem na adres sekretariat@akademiawina.org

Informacje dodatkowe uzyskać można pisząc na adres sekretariat@akademiawina.org lub telefonicznie: 502 146 485.

Podkarpacka Akademia Wina to sztandarowe działanie Fundacji Na Rzecz Rozwoju i Promocji Winiarstwa „Galicja Vits”. Partnerem przedsięwzięcia jest Miasto Jasło.

Fundacja „Galicja Vitis”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj