sobota, 18 maja, 2024

Trzy osoby ucierpiały w wypadku

0
Trzy osoby ucierpiały w wypadku
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce wczoraj w Warzycach. Doszło tam do czołowo-bocznego zderzenia się forda transita z osobowym bmw. Wskutek zdarzenia trzy osoby z obrażeniami przewieziono do szpitala.
Dyżurny komendy zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 998 w Warzycach przyjął około godz. 14.30. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierowca forda transita jechał w stronę Lubli. Prawdopodobnie chcąc zjechać na teren cmentarza znajdującego się po lewej stronie drogi, zmienił pas ruchu zajeżdżając drogę kierowcy osobowego bmw.

Wskutek czołowo-bocznego zderzenia się pojazdów trzy osoby trafiły do szpitala. Po udzielonej pomocy medyczne kierowca i pasażerka bmw zostali zwolnieni do domu. Z uwagi na doznane obrażenia w szpitalu na dalszym leczeniu pozostał kierowca forda transita. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle