czwartek, 1 grudnia, 2022

Trzy zdarzenia drogowe w piątkowy poranek

0
Trzy zdarzenia drogowe w piątkowy poranek
Udostępnij:

Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności trzech zdarzeń drogowych, do których doszło dzisiaj rano w Jaśle i w Czeluśnicy. W efekcie tych zdarzeń cztery osoby z obrażeniami zostały przewiezione do jasielskiego szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Czeluśnicy. Dyżurny jasielskiej komendy około godz. 8, otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu w tej miejscowości. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym volkswagenem, 47-letni mieszkaniec gminy Jasło, jadąc od strony miejscowości Gąsówka, na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu dostawczym renault, który jechał z Tarnowca w kierunku Jasła. W zdarzeniu ucierpieli obaj kierujący oraz pasażer volkswagena. Z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

wcz1 wcz2

Z kolei około godz. 8.30 w Jaśle na ulicy Jana Pawła II, kierująca osobowym volkswagenem, jadąc w kierunku ulicy Rynek, na skrzyżowaniu z ulicą Florańską, wjechała nagle w budynek, a następnie przejechała jeszcze kilkanaście metrów, niszcząc elewację budynków. 27-letnia mieszkanka Jasła z obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala. Była trzeźwa.

wjwj2  wj3

Do kolejnego zdarzenia, tym razem z udziałem samochodu osobowego i motorowerzysty, doszło około godz. 8.30 w Jaśle na ulicy Mickiewicza. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym peugeotem na ulicy Mickiewicza zjeżdżając z chodnika na jezdnię, nie zachował należytej ostrożności i zajechał drogę motorowerzyście. Kierujący pojazdami byli trzeźwi i na szczęście nie odnieśli obrażeń. Sprawca kolizji, 67-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec, został ukarany mandatem.

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj