poniedziałek, 4 marca, 2024

Udane spotkanie z Mikołajem

0
Udane spotkanie z Mikołajem
Udostępnij:

Święty Mikołaj odwiedził wczoraj mieszkańców osiedla przy ul. Krasińskiego. Przyjechał bryczką zaprzężoną w parę koni. Dla wszystkich, którzy wyszli mu na spotkanie, miał słodkie upominki.

W sobotę 5 grudnia br. na osiedlu przy ulicach: Krasińskiego i Szopena z dziećmi i ich rodzicami spotkał się święty Mikołaj. Przyjechał bryczką zaprzężoną w parę koni. Dla wszystkich, którzy wyszli mu na spotkanie, miał słodkie upominki. Mikołaj miał kilku sympatycznych pomocników, którzy przygotowali dla dzieci gry i zabawy. Uczestnicy wykazali się wiedzą o biografii Mikołaja i swymi talentami wokalnymi.

Spotkanie z Mikołajem zostało zorganizowane dzięki hojności Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Sieci Sklepów MPM. Lokalu na potrzeby spotkania użyczył Zarząd Osiedla Mickiewicza. Za pomoc serdecznie dziękują wszyscy uczestnicy spotkania i członkowie Komitetu Opiniującego przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej którzy byli organizatorami spotkania.

Wszyscy uczestnicy składają serdeczne podziękowanie Św. Mikołajowi za to, że zechciał do nas przybyć i spędzić z nami to sympatyczne przedpołudnie. Mamy nadzieję, ze za rok znów nas odwiedzi – mówi Mariusz świątek, organizator spotkania.

/dr/

{gallery}galerie/2015_rok/mikołaj_jsm{/gallery}