czwartek, 23 marca, 2023

Uderzyła w betonowy przepust

0
Uderzyła w betonowy przepust
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sylwestrowy wieczór. Zdarzenie miało miejsce w Osobnicy. Osobowy volkswagen wypadł z jezdni i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ucierpiała kierująca pojazdem 24-letnia kobieta.

W miniony wtorek około godz. 19 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Osobnicy. Na miejsce skierowany został policyjny patrol. Funkcjonariusze na podstawie oględzin i rozmów wstępnie ustalili, że kierująca volkswagenem passatem jechała w kierunku Dzielca. Na prostym odcinku jezdni 24-letnia mieszkanka gminy Jasło  straciła panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na lewą stronę drogi, po czym wpadł do przydrożnego rowu i uderzył  w betonowy przepust.

Wskutek wypadku kierująca passatem 24-latka z obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu.  Pokrzywdzona była trzeźwa, samochodem jechała sama.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny,  wykonali dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli samochód. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj