wtorek, 25 czerwca, 2024

Utrudnienia w ruchu na drodze Jasło-Nowy Żmigród

0
Utrudnienia w ruchu na drodze Jasło-Nowy Żmigród
Udostępnij:

W związku ze zdarzeniem na drodze wojewódzkiej relacji Jasło – Nowy Żmigród w Zarzeczu trwają utrudnienia w ruchu. Samochód ciężarowy zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Kierowca nie doznał obrażeń. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo. Na czas usunięcia ciężarówki z jezdni droga będzie nieprzejezdna. Policja wyznaczy objazdy dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym 34-letni obywatel Rumunii jechał od Jasła. W Zarzeczu na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał z jezdni, wpadł w przydrożną barierę i uderzył w drzewo. Kierowca nie odniósł obrażeń.

Policjanci zabezpieczyli miejsce kolizji oraz wykonują czynności, które pomogą w ustaleniu okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Obecnie ruch odbywał się wahadłowo. Na czas usunięcia ciężarówki z jezdni, droga będzie nieprzejezdna. Funkcjonariusze wyznaczą objazdy dla samochód osobowych przez miejscowości Majscowa – Dębowiec –Zarzecze. Samochody ciężarowe  kierowane będą  na objazd Jasło – Krosno drogą krajową nr 28. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.30.

KPP Jasło