czwartek, 8 grudnia, 2022

W Tarnowcu radni zawiązali nowy klub – Nasza Gmina Tarnowiec

0
W Tarnowcu radni zawiązali nowy klub – Nasza Gmina Tarnowiec
fot. arch.
Udostępnij:

Początkiem stycznia tego roku powstał klub radnych, którzy wspólnie będą wychodzić z wieloma inicjatywami, a większa liczba członków, pozwoli im być w radzie bardziej skutecznymi.

– Inicjatywa zrodziła się jakiś czas temu, a 12 stycznia oficjalnie zawiązaliśmy klub radnych „Nasza Gmina Tarnowiec” – mówi Michał Dłuski, przewodniczący klubu do którego przynależy ośmiu radnych. – Wyraziliśmy chęć do wspólnego działania i zapewniamy, że będziemy współpracować. Jesteśmy zgodni co do wielu inicjatyw, chcemy ze sobą rozmawiać, rozmawiamy z mieszkańcami i nasze decyzje, jako radnych będziemy podejmować zgodnie z wolą mieszkańców, nie ma w tym żadnej polityki. Czysta sumienna, uczciwa praca dla naszej Gminy i mieszkańców – zaznacza radny Dłuski.

Tarnowiec jest bez gospodarza. Przypomnijmy: w październiku na wieczny spoczynek odszedł wójt śp. Jan Czubik, w grudniu sekretarz ś.p. Tadeusz Górczyk. Termin rozpisanych wyborów uzupełniających  na stanowisko wójta gminy przekładane są już drugi raz. – Rada musi czuwać nad niezależnością urzędu do czasu wyboru nowego gospodarza. Liczymy na współpracę w tym zakresie z obecnie pełniącym obowiązki wójta Miłoszem Leszkiewiczem – podkreśla Michał Dłuski i dodaje, że klub otwarty jest na nowych członków. /dr/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj