środa, 1 lutego, 2023

Ważna informacja dla mieszkańców gminy Skołyszyn

0
Ważna informacja dla mieszkańców gminy Skołyszyn
fot: KPP Jasło - Posterunek Policji w Skołyszynie
Udostępnij:

Za kilka dni rozpoczną się prace remontowe w budynku Posterunku Policji w Skołyszynie. W tym czasie funkcjonariusze będą przyjmować interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle przy ul. Sroczyńskiego 7. Przebudowa i remont finansowane są ze środków budżetu państwa.

Od 13 lipca br., przez najbliższych kilka miesięcy, policjanci z posterunku w Skołyszynie będą przyjmować interesantów w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle. Dotychczasowe numery telefonów pozostają bez zmian – Kierownik: 47 8295 531; Dzielnicowy: 47 8295 533. Nie zmieni się także sposób pracy policjantów w rejonach służbowych na terenie gminy Skołyszyn.

Przenosiny do KPP w Jaśle są podyktowane pracami remontowymi posterunku w związku z rozpoczęciem zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja obiektu”, w ramach którego zaplanowano przebudowę budynku Posterunku Policji w Skołyszynie, budowę garażu dwustanowiskowego wraz z zewnętrzną instalacją elektryczną, rozbiórkę istniejącego garażu kolidującego, przebudowę przyłącza wodociągowego i przebudowę sieci gazowej. 

Po zakończonym remoncie policjanci ponownie wrócą do Skołyszyna. Termin zakończenia inwestycji zapanowano na koniec lutego 2023 roku. 

KPP Jasło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj