czwartek, 23 marca, 2023

We mgle nie zauważyła skrzyżowania

0
We mgle nie zauważyła skrzyżowania
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Jaśle. Kierująca osobową dacią w gęstej mgle przejechała przez skrzyżowanie i wpadła do przydrożnego rowu. W zdarzeniu ucierpieli dwaj pasażerowie, którzy z obrażeniami trafili do szpitala.

Dyżurny komendy o zdarzeniu drogowym w Jaśle został powiadomiony kwadrans po pierwszej w nocy. Skierowani na miejsce policjanci, na podstawie oględzin i relacji uczestników wypadku, ustalili wstępne jego okoliczności.

Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierująca dacią dokker 25-letnia mieszkanka Tych jechała w kierunku ul. Fabrycznej. W gęstej mgle nie zachowała należytej ostrożności i przejechała przez skrzyżowanie wpadając do przydrożnego rowu.   

Wskutek wypadku do szpitala z obrażeniami trafili podróżujący samochodem dwaj pasażerowie. Jeden z mężczyzn po udzielonej pomocy medycznej został zwolniony do domu, drugi pozostał na dalszym leczeniu w szpitalu. Kierująca samochodem nie ucierpiała w zdarzeniu, była trzeźwa.   

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, wykonali dokumentację fotograficzną, zabezpieczyli samochód. Okoliczności  zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj