wtorek, 18 czerwca, 2024

Wypadek na skrzyżowaniu ulic w Jaśle

0
Wypadek na skrzyżowaniu ulic w Jaśle
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Na skrzyżowaniu ulic zderzyły się dwa samochody osobowe. W zdarzeniu ucierpiał kierowca jednego z pojazdów. Pokrzywdzony karetką pogotowia został przewieziony do jasielskiego szpitala.
O wypadku drogowym w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony wczoraj po południu. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący renault megane, podczas skręcania z ulicy Zyndrama z Maszkowic w ulicę Szajnochy, zjechał na lewy pas ruchu doprowadzając do czołowo- bocznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka polonezem caro.

W wypadku ucierpiał kierujący polonezem 56-letni mieszkaniec Jasła. Pokrzywdzony wskutek doznanych obrażeń karetką pogotowia został przewieziony do jasielskiego szpitala. Kierowca renault oraz podróżująca polonezem pasażerka nie odnieśli obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle