wtorek, 28 marca, 2023

Wypadek w Kołaczycach

0
Wypadek w Kołaczycach
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do jakiego doszło w Kołaczycach, na drodze krajowej nr 73. Kierujący osobowym volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu, następnie uderzył w betonowy przepust. Kierujący oraz dwie pasażerki z obrażeniami zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Wczoraj po godz. 15, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kołaczycach, na drodze krajowej nr 73. Z przekazanych informacji wynikało, że osobowy samochód wypadł z jezdni i zjechał do rowu. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobowym volkswagenem, 26-letni mieszkaniec gminy Brzostek, jechał z Jasła w kierunku Pilzna. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał z jezdni i uderzył w betonowy przepust i zatrzymał się w rowie.

Samochodem podróżowało pięć osób. Trzy z nich doznały obrażeń i trafiły do jasielskiego szpitala. Kierujący volkswagenem, był trzeźwy.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu. Okoliczności wypadku wyjaśniane będą w toku prowadzonego postępowania.

wk2 wk3

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj