środa, 19 czerwca, 2024

Wypadek w Krempnej

0
Wypadek w Krempnej
Udostępnij:

{jcomments off}

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Krempnej. 29-latka, kierująca osobowym daewoo, najprawdopodobniej nie zatrzymała sie przed znakiem STOP i wymusiła na skrzyżowaniu pierwszeństwo jadącemu z lewej strony audi, doprowadzając do zderzenia się pojazdów. Kierująca wraz z córką z obrażeniami trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek, około godz. 19.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca daewoo lanos, 29-letnia mieszkanka gminy Skołyszyn, jechała drogą powiatową od strony zalewu w Krempnej w kierunku Nowego Żmigrodu. Na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 992, nie zastosowała się do znaku STOP, doprowadzając do zderzenia z audi, którym kierował 24-letni mieszkaniec gminy Krempna. Kierująca lanosem wraz z 5 letnią córką z obrażeniami trafiła do jasielskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Interweniujący policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

wypadek krempna 1 wypadek krempna 2 wypadek krempna 3

KPP w Jaśle