czwartek, 2 lutego, 2023

Wypadek w Majscowej na drodze wojewódzkiej nr 992

0
Wypadek w Majscowej na drodze wojewódzkiej nr 992
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj o godzinie 14.30 w Majscowej, na drodze wojewódzkiej nr 992. Kierujący osobową skodą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi passatowi. W wyniku zderzenia skoda przewróciła sie na dach. Cztery osoby z obrażeniami trafiły do jasielskiego szpitala.

Wczoraj około godz. 14.30 dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Majscowej, na drodze wojewódzkiej nr 992. Interweniujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący osobową skodą, 73-letni mieszkaniec Jasła wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na drogę wojewódzką, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu w kierunku Nowego Żmigrodu volkswagenowi passatowi. W wyniku zderzenia pojazdów skoda przewróciła się na dach. Kierujący pojazdami oraz dwaj pasażerowie passata zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala.

Na miejscu wypadku policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej wykonali oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

wypadek 2 wypadek 3

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj