sobota, 4 lutego, 2023

Wypadek w Szebniach na drodze krajowej nr 28

0
Wypadek w Szebniach na drodze krajowej nr 28
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Szebniach, na drodze krajowej nr 28. Kierujący osobowym volkswagenem, zderzył się czołowo z jadącym w kierunku Krosna nissanem. Kierująca nissanem wraz z dwójką dzieci zostali przewiezieni do szpitala. Droga krajowa jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

Do wypadku w Szebniach doszło około godz. 14.30. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że kierujący osobowym volkswagenem, jadąc w kierunku Jasła, nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu. W wyniku tego zahaczył o tył osobowego fiata, po czym zjechał na lewy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym w kierunku Krosna nissanem.

W wypadku ucierpiała kierująca nissanem i dwójka dzieci. Z obrażeniami zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku pracują policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej oraz technik kryminalistyki. Funkcjonariusze wykonują oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczają ślady.

Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

Droga krajowa nr 28 jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

KPP w Jaśle

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj