sobota, 18 maja, 2024

Zaatakowany mężczyzna ranił nożem napastników

0
Zaatakowany mężczyzna ranił nożem napastników
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło wczoraj w Jaśle. W czasie libacji alkoholowej trzej mężczyźni zaatakowali kompana, z którym pili alkohol. Podczas szarpaniny pokrzywdzony ugodził dwóch napastników nożem. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Funkcjonariusze zatrzymali uczestników bójki.
Do zdarzenia doszło wczoraj w nocy, w jednym z pustostanów na terenie Jasła. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że odbywała się tam libacja alkoholowa. Uczestniczyło w niej czterech mężczyzn i kobieta. W pewnej chwili pomiędzy mężczyznami doszło do awantury. Trzech z nich zaczęło bić i kopać swojego kompana, z którym pili alkohol i denaturat. W trakcie bójki zaatakowany mężczyzna wyją nóż i ranił nim dwóch napastników. 

Trzech uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Pobity 51-letni mężczyzna oraz zraniony nożem w nogę 32-letni mieszkaniec Jasła nie doznali poważnych obrażeń. W szpitalu na obserwacji pozostał drugi z mężczyzn ugodzonych nożem. 22-letniemu mieszkańcowi gminy Skołyszyn nie zagraża niebezpieczeństwo. 
 
Wszyscy uczestnicy bójki byli pijani. Policjanci zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie trzech z nich. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Po wytrzeźwieniu zatrzymani mężczyźni, jak również pozostałe osoby uczestniczące w libacji zostaną przesłuchane. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśnia w toku prowadzonego postępowania.
 
KPP w Jaśle