sobota, 22 czerwca, 2024

Zamaskowani napastnicy pobili mężczyznę

0
Zamaskowani napastnicy pobili mężczyznę
Udostępnij:

Policjanci wyjaśniają okoliczności i poszukują sprawców pobicia 33-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w Jaśle na osiedlu Gamrat. Pokrzywdzony wraz z czterema znajomymi został zaatakowany przez grupę zamaskowanych osób.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że w minioną sobotę około godz. 16.30, 33-letni mieszkaniec Jasła spotkał się ze znajomymi w rejonie urzędu pocztowego na os. Gamrat. W pewnym momencie zobaczyli grupę około 20 zamaskowanych osób idących w ich kierunku od strony pobliskiego sklepu, więc zaczęli uciekać. Pokrzywdzony, biegnąc przewrócił się, wtedy został zaatakowany i pobity przez kilku napastników. Całe zdarzenia trwało bardzo krótko. Z uwagi na doznane obrażenia, mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. 

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, we wskazany rejon udały się policyjne patrole, jednak przed przyjazdem funkcjonariuszy napastnicy oddalili się w nieznanym kierunku. Na miejsce skierowani zostali również policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Śledczy ustalili świadków zdarzenia, zabezpieczyli nagrania z monitoringu, pracują nad ustaleniem sprawców pobicia. 
 
Osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia napastników proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle tel. 997, tel. zaufania 13 44 38 370. 
 
KPP w Jaśle