sobota, 13 lipca, 2024

Zdecyduj na co wydać pół miliona złotych …

0
<strong>Zdecyduj na co wydać pół miliona złotych …</strong>
Udostępnij:

Ruszył nabór propozycji projektów do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego (JBO) na 2024 rok. Każdy jaślanin, który ma co najmniej 13 lat, może zgłosić swój pomysł na co wydać pół miliona złotych. Czekamy na nie do końca czerwca.

Propozycje można zgłaszać w dwóch kategoriach: projekty o charakterze inwestycyjnym (np. budowa czy remonty obiektów), na które przeznaczono pulę 400 tys. zł oraz na projekty obejmujące działania np. w obszarze kultury, sportu, edukacji i spraw społecznych, na które zabezpieczono 100 tys. zł.

Swoje pomysły można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle oraz w Miejskim Systemie Konsultacji Społecznych konsultacje.um.jaslo.pl

Komplet dokumentów potrzebny do złożenia wniosku można także otrzymać, po zgłoszeniu takiej prośby, na adres mailowy konsultacje@um.jaslo.pl. Formularze dostępne są również w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle (parter, pok. nr 19). Do każdej propozycji projektu należy dołączyć listę poparcia podpisaną przez 25 mieszkańców Jasła, którzy ukończyli 13 rok życia.

Szczegółowych informacji w sprawie naboru propozycji projektów udziela Referat Inicjatyw Społecznych Urzędu Miasta w Jaśle, tel. (13) 4482 501 lub (13) 4482 506, e-mail: konsultacje@um.jaslo.pl

Urząd Miasta w Jaśle