wtorek, 6 grudnia, 2022

Zderzenie golfa z ciężarówką

0
Zderzenie golfa z ciężarówką
Udostępnij:

Dwie osoby zostały pokrzywdzone w wypadku, który miał miejsce na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach. Doszło tam do zderzenia osobowego volkswagena z samochodem ciężarowym. Policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.
Dyżurny komendy o wypadku drogowym w Kołaczycach został powiadomiony wczoraj około godz. 15.30. Na miejsce zostali skierowani policjanci z miejscowego posterunku. Funkcjonariusze na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem jechał wraz z pasażerką w kierunku Jasła. W Kołaczycach na łuku drogi 32-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do bocznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym.

Wskutek wypadku podróżujące volkswagenem osoby trafiły do szpitala. Z uwagi na doznane obrażenia kierowca golfa został hospitalizowany. Pasażerka nie ucierpiała w zdarzeniu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

KPP Jasło

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj