środa, 28 lutego, 2024

Złoty Prym – nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty

0
Złoty Prym – nagroda Podkarpackiego Kuratora Oświaty
fot. arch.
Udostępnij:

Przedszkole Miejskie nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle jako jedyne przedszkole w województwie podkarpackim, za działania podjęte w roku szkolnym 2021/2022,  otrzymało nagrodę Złoty Prym  przyznaną  przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Ta prestiżowa nagroda przyznana została w uznaniu za działania, które tworzą optymalne warunki realizacji działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej, zapewniające każdemu dziecku warunki niezbędne do jego rozwoju, podnoszące jakość pracy przedszkola i jego rozwój organizacyjny.

Nagrodę stanowi statuetka Złotego Prymu, przyznawana w województwie podkarpackim jednej szkole każdego z typów: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, technikum, szkoła branżowa I stopnia, placówka oświatowa. Statuetki Złotego Prymu zostały wręczone podczas wojewódzkiej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 14 października br. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Nagrodę statuetkę Złotego Prymu dla przedszkola oraz dyplom za wybitne zasługi w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej odebrała Aleksandra Zajdel-Kijowska dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 9 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle.

ZSM nr 3 w Jaśle