piątek, 12 sierpnia, 2022

Znaleziono ciało mężczyzny

0
Znaleziono ciało mężczyzny
Udostępnij:

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 62-letniego mieszkańca gminy Krempna. Ciało mężczyzny  znaleziono w  Jaśle. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Decyzją prokuratora zwłoki zabezpieczono celem przeprowadzenia autopsji.
Wczoraj rano dyżurny komendy został zawiadomiony o znalezieniu ciała człowieka. Zgłaszający interwencję, leżącego za jednym ze sklepów w Jaśle mężczyznę, zauważył z okna pobliskiego budynku. 

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce skierowani zostali policjanci z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również prokurator i biegły lekarz sądowy. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną, ustalili tożsamość zmarłego. Okazał się nim 62-letni mieszkaniec gminy Krempna. W toku dalszych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że dzień wcześniej mężczyzna na własne żądanie wypisał się z jasielskiego szpitala. 
 
Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium celem przeprowadzenia autopsji. Badanie określi dokładną przyczynę zgonu. Wstępnie wykluczono, że śmierć 62-letniego mieszkańca gminy Krempna nastąpiła w wyniku przestępstwa. Obecnie trwają policyjne czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia.
 
KPP w Jaśle

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj